Тканинний великий рюкзак Nike з міцного матеріалу 45х32х18 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: GT-19
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний великий тканинний рюкзак
Виготовлений із міцного Оксфорда 1000 D. Рюкзак підійде на тренування або ж на кожен день. Два основні великих відділу на блискавці, і невелика кишеня на блискавці по довжині рюкзака. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат, так і для хлопців. Сумісний із форматом А4 і А5.
Характеристики:
- Містке основне відділення;
- Зручні м'які лямки, регульовані за довжиною;
- Верхняя петля для перенесення;
- М'яка спинка;
- Щільне дно.
Розміри:
Довжина по спинці — 45 см
Ширина — 32 см
Товщина — 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Верхній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴









