Спортивна сумка із щільної штучної шкіри однотонна 47х27х20 см Чорна
-10%
- Готово до відправки
- Код: LFP
969 ₴
872 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка. Виготовлена з водовідштовхувальної шкіри PU. Чудово підійде для повсякденного використання, поїздки або походу, а тренажерний зал. Розмір сумки дає змогу розмістити необхідні речі. Усередині основний відділ на блискавці та спереду сумки за довжиною сумки розташована додаткова кишеня на блискавці. Міцні пластмасові кріплення.Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина — 47 см.
Ширина — 20 см.
Висота — 27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 700 г |
- Ціна: 872 ₴









