Рюкзак Доброго вечора ми з України 40х28х16 Сірий
-21%
- Готово до відправки
- Код: GT-17
684 ₴
540 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий рюкзак чудової якості, шви рівні, блискавки металеві, Основний матеріал оксфорд 1000 D не промокає. Стильний рюкзак тішитиме вам своєю практичністю і зручним функціоналом. Два основні відділення на блискавці, всередині потайна кишеня та підкладка. Розділено на дві частини для зручного розміщення всього найнеобхіднішого. Попереду ще зовнішня кишеня для дрібниць. Дно чорного кольору. Портфель також має вентильовану підкладку на спині для комфортного носіння, а також гачок для зручної перегородки у руці та бічні кишені для пляшок із водою.
Висота 40 см
Ширина 28 см
Ширина дна 16 см
вага 500 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Бічні, Нижний |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 540 ₴








