Тканинний великий рюкзак Nike із міцного Матеріалу 44х30х16 см Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: yka-02
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний великий тканинний рюкзак
Виконаний з міцного Оксфорда 300 D. Рюкзак підійде на тренування, або ж на кожен день. Два основних великих відділу на блискавці, і невеликий кишеню на блискавці по довжині рюкзака. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат так і для хлопців. Сумісний з форматом А4 і А5.
Характеристики:
- Містке основне відділення;
- Зручні м'які лямки, регульовані по довжині;
- Верхня петля для перенесення;
- М'яка спинка;
- Щільне дно.
Розміри:
Довжина по спинці - 44 см
Ширина – 30 см
Товщина – 16.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Кишені | Верхній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴









