Жіночий шкіряний гаманець на магніті матовий Cardinal 11 х 8 х 2.5 см Червоний
- Немає в наявності
- Код: 1567
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гаманець жіночий зі шкіри Cardinal
Жіночий невеликий, місткий лаковий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору срібрла.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість. Мягка шкіра |
![]() |
Закривається на магніт Має величезну кількість відділень, вмістить все потрібне. |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)—11 х 8 х 2.5 см |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору Срібрла. |
![]() |
2 відділи для купюр, 11 для кред.карт ,1 фото вікна, 2 для монет . |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 140 ₴
















