Міський рюкзак 43х26х13 см Непромокальний + USB та вихідний для навушників Чорний
- Немає в наявності
- Код: 290-2
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Великий спортивний рюкзак - Він виконаний з міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука до 14 дюймів |
![]() |
Розмір— 43*26*13 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий та функціональний відмінний дизайн |
![]() |
USB вихід + провід, вихід для навушників |
![]() |
Ортопедична вентильована спинка |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи та брати в ручну поклажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, USB-роз'єм |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 912 ₴
















