Рюкзак великий спортивний 48х32х17 см 26 л Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1554
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак – це ідеальний вибір для тих, хто любить активний спосіб життя. Він виконаний із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари. Ремені на плечах та спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт при носінні, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, а й для подорожей, походів та прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно та безпечно переносити речі.
Висота 48 см
Довжина 32 см
Ширина дна 17 см
Вага 750 грам
Висота 48 см
Довжина 32 см
Ширина дна 17 см
Вага 750 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Захисний чохол, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 17 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Вага | 750 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 684 ₴









