Дорожня сумка СQW на 2 колеса 80 л 65×34х36 см Синий
- Немає в наявності
- Код: 1801
1 440 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для далеких поїздок Велика
Дорожня сумка на колесах, аксесуар який завжди потрібен в далеких поїздках без нього не як. Даний товар призначений для основного об'ємного багажу, Дана модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 65×34х36 см. |
![]() |
2 роликові колеса на підшипниках в основі поліуретан. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура, тверде дно |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал оксфорд |
![]() |
2 бічних відділи на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 34 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 440 ₴

















