Валіза на 4 колесах зі щільної тканини TraveLite 56 х 35 х 23 см 45 л Маленька Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1548
1 060 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза TraveLite Невелика
Сумка на колесах TraveLite виготовлена з тканини Cordura 1200D щільна. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна тканинна ручка для зручного захоплення та перенесення валізи, ремені всередині валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 47 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×35×23+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи, металевим каркасом |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 1 060 ₴

















