Валіза з Поліпропілену на 4 колесах Airline 76×48×28 см 115 л Сірий
- Немає в наявності
- Код: 1540
3 510 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Поліпропілен Протиударний Airline
Валіза з Поліпропілену - це ідеальний вибір для тих, хто шукає легку, міцну та зносостійку валізу для подорожей. Виготовлена з високоякісного поліпропілену, вона забезпечує надійний захист від ударів та пошкоджень. Її просторий внутрішній простір дозволяє зберігати багато речей, а зручні ручки та колеса забезпечують легкість перенесення. Більшість валіз з Поліпропілену також мають замки-комбінації для додаткової безпеки та захисту вашого вмісту. TSA замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 76×48×28 см. |
![]() |
Здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натиснувши червону кнопку та утримуйте змінювати комбінацію цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airline |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 4.6 кг |
- Ціна: 3 510 ₴

















