Валіза на 4х колесах Travel GO 75 л 66×40×24+5 см Сірий
-8%
- Готово до відправки
- Код: 1532
2 720 ₴
2 502,40 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Travel GO Міцна Середня
Сумка на колесах Travel GO виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи, а також додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 40 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66×40×24+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи, металевим каркасом |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Go Travel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 3.1 кг |
- Ціна: 2 502,40 ₴

















