Валіза на 4х колесах Fly 96 Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1208-11
3 200 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Велика для далеких поїздок
Сумка на колесах Fly зроблений з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 75×49×30 см. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 96 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 200 ₴

















