Маленька Чорна валіза TGS 4 колеса 45 л
- Немає в наявності
- Код: 1518
1 060 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза TGS Невелика
Сумка на колесах Easy move виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна тканинна ручка для зручного захоплення та перенесення валізи, ремені всередині валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 47 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×35×23+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи, металевим каркасом |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 21 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 1 060 ₴

















