Валіза із щільної тканини на 4 колеса TGS 45 л Маленька Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1518
1 060 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза TGS Невелика
Сумка на колесах Easy move виготовлена із тканини Cordura 1200D щільна. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна тканинна ручка для зручного захоплення та перенесення валізи, ремені всередині валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 47 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×35×23+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи, металевим каркасом |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 21 см |
| Основні | |
| Виробник | TGS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 1 060 ₴

















