Валіза Гігант (85*50*32) валіза на 4 колеса зі щільної тканини 130 літрів
- Немає в наявності
- Код: 1515
3 840 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза TGS move Гігант
Сумка на колесах TGS виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. . Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 86×50×32+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 86 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 32 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Гігант |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 840 ₴
















