Сумка на колесах SkyTravel 59 х 31 х 38 см 72л XL Бежева
- Немає в наявності
- Код: 420-в-4
1 420 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка. Виготовлена з товстої, водовідштовхувальної якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а також невеликої кишені всередині. Спереду містка кишеня на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага цієї моделі у висувній ручці, її можна заховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні. Можна використовувати для дальніх поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка для перенесення (бічна ручка);
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти;
Два колеса з поліуретану гарної якості;
Велика:
Довжина 59 см
Ширина (дно) 31 см
Висота 38 см
Вага 2.200 кг
Об'єм 72 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 72 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 420 ₴









