Сумка дорожня на колесах DingDa 61 х 37 х 31 см 70 л Велика Синя
- Немає в наявності
- Код: 1501
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього ніяк. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках за ручки.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс 40 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 61×31х37 см. |
![]() |
2 роликові колеса в основі ABS |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткова кишеня на блискавці + ремінь через плече |
![]() |
Міцний матеріал, металеві запонки на ручках |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dingda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 61 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 1 180 ₴
















