Валіза Маленька на колесах Tucci ручна поклажа 50 л Сірий
- Немає в наявності
- Код: 1343
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза невелика для дальніх поїздок і подорожей Tucci
Сумка на колесах виготовлена з Пластика ABS. Форма валізи дає більше міцності завдяки ребер жорсткості рифленого візерунка. Бічні гумові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна ручка для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×36×25 см. |
![]() |
поліуретан + гума 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, плавний хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку 0 0 0 можна змінити на будь-який код |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 25 см |
| Основні | |
| Виробник | Tucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 1 180 ₴

















