Дорожня сумка на колесах Cantlor 65 х 48 х 32 см 90 л Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1474
1 770 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього ніяк. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках за ручки. Усі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото. Людина на фото поруч із сумкою 1.82 см
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс 40 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 65×48х32 см. |
![]() |
Колеса резинові міцні 3 шт. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайване |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткова кишеня на блискавці |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 32 см |
| Основні | |
| Виробник | Cantlor |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 1 770 ₴

















