Сумка дорожня на 3 колесах CQW 60 х 32 х 36 см 65 л Середня Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1505
1 230 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сумка дорожня на колесах, складається з місткого відділення на блискавці, і зовнішньої кишені попереду, а також вертикальна кишеня під. парасольку, гребінець та інших довгих речей. Висувна ручка. Сумку можна носити за допомогою 2-х ручок. Матеріал сумки оксфорд 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, далеких поїздок, подорожей.
- верхня ручка, для перенесення та зручного захоплення;
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей та аксесуарів;
- Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти
- 3 колеса на підшипниках прогумовані, тихий хід хорошої якості,
- ніжки для зручного розташування (бічні та на дні сумки)
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий, водонепроникний
Розмір:
Довжина 60 см
Ширина 32 см
Висота 36 см
Вага: 1,9 кг.
Об'єм: 65 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 230 ₴









