Маленька сумка Бордова сумка на колесах 45л (50*28*33) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 1506
860 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сумка дорожня на колесах, складається з місткого відділення на блискавці, і зовнішньої кишені попереду, а також вертикальна кишеня під. парасольку, гребінець та інших довгих речей. Висувна ручка. Сумку можна носити за допомогою 2-х ручок. Матеріал сумки нейлон 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, далеких поїздок, подорожей.
- верхня ручка, для перенесення та зручного захоплення;
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей та аксесуарів;
- Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти
- 3 колеса на підшипниках прогумовані, тихий хід хорошої якості,
- ніжки для зручного розташування (бічні та на дні сумки)
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий,водонепроникний
Розмір:
Довжина 50 см
Ширина 28 см
Висота 33 см
Вага: 1,6 кг
Об'єм: 45 л
Вага зростання моделі на фото 165/50
Інші кольори цієї моделі, та інші дорожні сумки у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бордовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 860 ₴









