Велика сумка на 3х колесах 80 л filippini 64*33*37 см Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 522-в
1 740 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на 3 колесах міцна, з покращеною стійкістю. Підійде для далеких поїздок або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної такані з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень і падінь на бік. Міцна та надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно, а також за бажання можна кріпити навісний або кодовий замок (до комплекту не входить)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід), і додаткове колесо для стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Велика
Довжина 64 см
Ширина 33 см
Висота 37 см
Об'єм 80 л
Вага 2,400 кг
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід), і додаткове колесо для стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Велика
Довжина 64 см
Ширина 33 см
Висота 37 см
Об'єм 80 л
Вага 2,400 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | filippini |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 740 ₴









