Сумка дорожня на колесах Dingda 71 х 37 х 35 см 90 л Величезна Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1501
1 720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього не як. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках за ручки.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс 40 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 71×37х35 см. |
![]() |
2 роликові колеса в основі ABS |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткова кишеня на блискавці + ремінь через плече |
![]() |
Міцний матеріал, металеві запонки на ручках |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жмі

Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Унісекс |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Великий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Виробник | Dingda |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Чорний |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розміри | |
| Висота | 37 см |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 71 см |
| Об`єм | 90 л |
| Глибина | 35 см |
- Ціна: 1 720 ₴

















