Валіза на колесах 360 градусів Nuri 115 л Рожева
- Немає в наявності
- Код: 1493
2 990 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri для далеких поїздок Велика
Сумка на колесах виконана із пластику ABS підвищеної міцності. Валіза закривається на блискавку має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів і одне відділення з перегородкою на блискавці, кодовий замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 25-30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 77×50×30 див. |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок, а також кріплення для навісного замку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 2 990 ₴
















