Велика сумка на 3х колесах міцна L (90 л) Сіра (68*37*39)
- Немає в наявності
- Код: 1494
2 030 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожная сумка на 3х колесах для лучшей устойчивости. Подойдет для дальних поездок, или перелетов на самолете. Сумка сделана из прочной ткани с водоотталкивающей пропиткой по всей конструкции. Это дает возможность уберечь Ваш груз от повреждений, и падений на сторону. Прочная и надежная сумка для путешествий. Одно большое отделение и наружный карман на молнии по всей длине сумки. Ножки снизу и сбоку зафиксируют сумку как Вам будет удобно, а так же при желании можно крепить повесить навесной или кодовый замок (в комплект не входит)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка; (45 см)
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти з необмеженою кількістю позицій;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід)., і додаткове колесо для більш стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Вага 2.7 кг
Довжина 58 см
Ширина 37 см
Висота 39 см
Обсяг 90 л
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.7 кг |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 69 см |
| Глибина | 37 см |
| Основні | |
| Виробник | Gorangd |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 2 030 ₴









