Сумка на 3 колеса дорожня + ремінь 58 х 28 х 33 см 55 л Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1496
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах Маленька + Ремінь
Сумка на колесах, аксесуар який завжди потрібен в далеких поїздках. Даний товар призначений для основного об'ємного багажу, Дана модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 58×28х33 див. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 26 см |
| Основні | |
| Виробник | Gorangd |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 1 180 ₴

















