Сумка на 3 колесах 70 л, середня 63×32х36 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1495
1 720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах Середня + Ремінь
Сумка на колесах, аксесуар, який завжди потрібен у далеких поїздках. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, ця модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 63×32х36 см. |
![]() |
3 роликових колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorangd |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 63 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 720 ₴

















