Великий чемодан Синій на колесах 360 градусів, 115л Туречинна
- Немає в наявності
- Код: 1485
2 990 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri для далеких поїздок Великий
Сумка на колесах виконана із пластику ABS підвищеної міцності. Валіза закривається на блискавку має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів і одне відділення з перегородкою на блискавці, кодовий замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 25-30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 77×50×30 див. |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок, а так само кріплення для навісного замку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 115 л |
- Ціна: 2 990 ₴

















