Велика дорожня сумка sky Travel 80 літрів
- Немає в наявності
- Код: 1053
1 720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка гигант на колесах для дальних поездок
Дорожная сумка гигант на колесах, аксессуар который всегда то что надо в дальних поездках без него не как. Данный товар предназначен для основного объемного багажа, Данная модель простая в использовании, ее можно перемещать на колесах и в руках. Все фото на сайте фотографируются лично в нашей студии поэтому вы получите именно такой товар как на фото.
Что необходимо знать?
![]() |
Две ручки для удобного захвата |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 72×32х31 див. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Додатковий кишеню на молінні |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
жми

Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 72 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 720 ₴
















