Тканинний валізу середній на колесах з розширенням Nuri Синій 70 л
- Немає в наявності
- Код: 1441
2 560 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri Міцний Середній
Сумка на колесах Nuri виконаний з тканини Cordura 1500D щільна. Дві бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 див.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення і перенесення валізи а так само додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 40 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 68×41×25+ розширення на 5 див. |
![]() |
4 окремих колеса, що обертається на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Укреплены углы, задняя спинка и боковые части чемодана, металлическим каркасом |
![]() |
Устойчив к воздействию влаги легко протереть влажной тканью |
![]() |
Прочный и долговечный материал Cordura 1500D |
![]() |
Встроенный кодовый замок пароль можно сменить изначально 0 0 0 |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Оформляйте заявку на приобретение дорожной сумки на колесах по доступной цене!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 68 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 2 560 ₴

















