Велика валіза удароміцна з Поліпропілену на колесах, Чорний 115л Albatros
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1374
3 090 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ч
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 115 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 3 090 ₴









