Жіночий шкіряний гаманець Cardinal 18.5 х 9.5 х 3 см Матовий Бордовий
- Немає в наявності
- Код: 1168
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий матовий гаманець
Новий, дизайнерський аксесуар. Виготовлений із натуральної шкіри, поверхня приємна на дотик. Такий гаманець підійде для будь-якого образу, поєднуватиметься з будь-яким стилем.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн і сучасний |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить усе необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 18.5 × 9.5 × 3 см. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Тайване |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
4 відділів під картки, 5 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
- Ціна: 1 140 ₴
















