Жіночий шкіряний рюкзак чорний, місткий
- Немає в наявності
- Код: 1361
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак натуральна м'яка шкіра
Жіночий шкіряний рюкзак. Виконаний з якісної натуральної м'якої шкіри. Зручний повсякденний забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Класичний строгий стиль доповнить ваш образ.
Головне про товар
![]() |
Закривається на блискавку 2 основних відділення. |
![]() |
Розмір— 30*26*11 см |
![]() |
Стильний, молодіжний дизайн |
![]() |
Бічні задні кишені зовнішні |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Виконаний в класичному стилі |
![]() |
Виробник використовує телячую шкіру |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Має місткі розміри легко вмістити все необхідне |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 710 ₴

















