Сумка кейс саквояж на будь валізу Бордова
- Немає в наявності
- Код: 1336
380 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка кейс саквояж на будь-валіза
Кейс на валізу. Виготовлення з ABS-пластика, що забезпечує міцність і стійкість на будь-які атмосферні умови. Задня стінка оснащена кріпленням, Підходить для валіз і дозволяє одягатися кейс на висувна ручку валізи, В комплект входить довга ручка на плечі
Що необхідно знати?
![]() |
Ручка для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Зручно для ручної поклажі замість рюкзака та сумок |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 40×33×18 див. |
![]() |
Матеріал - ABS |
Додаткова інформація
![]() |
4 гумові ніжки |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Обсяг 20 л |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Міні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Дорожня косметичка |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 380 ₴

















