Сумка дорожня на колесах 50 х 20 х 34 см 53 л Бордова
- Немає в наявності
- Код: 669-10
1 000 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка для далеких поїздок на колесах
Дорожня сумка на колесах. Виконана з товстої, водовідштовхувальним шкіри PU. Якісна сумка на колесах, має просту конструкцію, приємний дизайн. Її можна переміщати за допомогою ручки і ременя.
Що необхідно знати?
![]() |
Ручка для перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 50×34×20 див. |
![]() |
Гумові колеса 2 шт. на підшипниках |
Додаткова інформація
![]() |
Об'єм 53 л |
![]() |
Стійка до впливу вологи |
![]() |
Ремінь через плече в комплекті |
![]() |
Вага 1.8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 53 л |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 000 ₴

















