Жіноча шкіряна сумка David Jones Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1303
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча квадратна сумка David Jones Paris
Шкіряна сумка David Jones. Для повсякденного носіння, ділових зустрічей і побачень. Невелика але містка для своїх розмірів. Безліч відділень і зручна ручка для перенесення
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн, тримає форму! |
![]() |
Розмір — 21×8×19 див. |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Є регульований ремінь 135 див. |
Чому вона?
![]() |
Сумочка виконана в красивому дизайні фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
1 основний відділ, переділений на 2 частини 2 кишені на блискавці 1 доп кишеню |
![]() |
Ручка для перенесення 10 см |
Огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 482 ₴

















