Жіноча сумка з натуральної шкіри Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1299
2 508 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру
Сумка з м'якої шкіри містка, лаконічна. З нею будь-який ваш образ буде чудовий.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення і пару доп кишень і кишеню на блискавку. |
![]() |
Розмір— 23*16*8.5 см |
![]() |
Стильний сучасний дизайн, виглядає дорого і стильно |
![]() |
Два ременя в комплекті 120 см шкіряний і текстильний 100 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру корови |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно,4 металевих ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан під ним на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
- Ціна: 2 508 ₴


















