Чоловіче шкіряне портмоне в руку Buono
- Немає в наявності
- Код: 1297
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Buono
Чоловічий місткий гаманець портмоне на магнітах. Всередині гаманця є три відділення під банкноти і банкноти, а також відділення на блискавці (зроблено в перегородці), яке може служити монетницею. Так само тримач для руки. Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з Нідерландів. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль, закривається на магніт |
![]() |
Натуральна шкіра, |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×2×9 див. |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нидерланадах |
![]() |
16 Відділень під кредитні картки |
![]() |
3 відділень під гроші і додатковий кишеню і 3 на блискавці. |
![]() |
Можна носити в руці, і на руку за допомогою ременя в комплекті |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 938 ₴

















