Чоловічий шкіряний гаманець Cardinal на кнопці 11х9.5х2 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1295
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне на кнопці Cardinal
Чоловічий шкіряний гаманець на кнопці. Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці а зі шкіри.
Основні характеристики виробу
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 11×2×9.5 див. |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
5 відділень для карток, монетниця на кнопці |
![]() |
3 відділення під гроші, 1 відділення на блискавці |
![]() |
Країна виробник Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 513 ₴

















