Жіноча шкіряна сумка Guecca Маленька 18 × 5 × 13 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1289
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика сумка на пояс
Поясна жіноча шкіряна сумка. Стильна невелика, лаконічна, але містка, Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Сумка 2в1 |
![]() |
Розмір — 18×5×13 див. |
![]() |
Строгий класичний дизайн |
![]() |
Ланцюг на плечі 125 см і поясний ремінь в комплекті |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Усередині одне відділення |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUECCA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 083 ₴


















