Жіноча шкіряна сумка чорна, класична
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1278
2 736 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру
Невелика але містка, лаконічна жіноча сумка з натуральної шкіри. З нею будь-який ваш образ буде чудовий.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір— 29*23*9 см |
![]() |
Стильний дизайн |
![]() |
Два ременя в комплекті 120 см і текстильний 100 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру (лайка) |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно,4 металевих ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
Відео-огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Овчина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 2 736 ₴

















