Чоловічий шкіряний гаманець на кнопці Eremette Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 1275
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче шкіряне портмоне Eremette
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з шкіри. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Основні характеристики виробу
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 12.5×2,5×9.5 див. |
![]() |
Товар в коробці. Класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нідерландах |
![]() |
11 відділень для карток, 3 фото вікна,монетниця |
![]() |
3 відділення під гроші, 2 відділення на блискавці |
![]() |
Монетниця на кнопці |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Eremette |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 1 482 ₴


















