Жіночий шкіряний гаковий гаманець Cardinal 14×9.5×3.5 см Бордовий
- Готово до відправки
- Код: 790/9034л-Е
929 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий шкіряний гаманець
Жіночий невеликий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі — 14 ×9.5×3.5 див. |
![]() |
Закривається на магніт |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Туречинні |
![]() |
Якісна золота фурнітура |
![]() |
7 відділів під карти, 2 відділень під гроші, 1 фото вікно |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 260 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 929 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.

















