Шкіряна чорна замшева сумка жіноча
- Немає в наявності
- Код: 1274
2 223 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова сумка жіноча шкіряна
Виконана з натуральної замші, ззаду гладка шкіра. Має місткі розміри, так як для будь-якої дівчини важливо розмістити всі необхідні повсякденні дрібниці. Висока зносостійкість , приємна на дотик, всі шви рівне прошиті, є підкладка. Закривається на блискавку.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри |
![]() |
Розмір— 36*30*13 см |
![]() |
Всередині 1 основне відділення переделено на 2 частини, доп кишені |
![]() |
Є регульований ремінь,макс 120 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник: Galanty |
![]() |
Тверде дно, 4 металевих ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку, безліч відділень на блискавці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 223 ₴

















