Жіночий портмоне з натуральної шкіри Buono 19 х 11 х 2 см Матовий Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1271
1 653 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Buono Нідерланди
Дизайнерський жіночий портмоне, аксесуар. Виконаний з натуральної шкіри, поверхня гладка і приємна в теж час м'яка. Такий гаманець підійде для будь-якого способу буде поєднуватися з будь-яким стилем.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний і сучасний дизайн |
![]() |
Щільна натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі — 19×11×2 |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нідерландах |
![]() |
Якісна фурнітура: кольору срібла |
![]() |
20 відділів під карти, 6 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці,1 фото вікно |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Виробник | Buono |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
- Ціна: 1 653 ₴


















