Портмоне чоловіче з шкіри чорний Eremette
- Немає в наявності
- Код: 1272
2 166 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловіче шкіряне портмоне Eremette
Шкіряний чоловічий місткий гаманець. Що подарувати чоловікові? Ось такий гаманець виконаний під виняткові потреби сучасної людини і зшитий з натуральної шкіри високої якості. Закривається на одну блискавку і має окремий картхолдер. 30 кишень під кредитні або інші (дисконтні, візитні тощо) пластикові карти, три прилеглих кишені. Всередині гаманця є два відділення під банкноти і банкноти, а також відділення на блискавці (зроблено в перегородці), яке може служити монетницею. Звичайно ж шкіряний гаманець на довгий час! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці з Нідерландів. Один з важливих чоловічих аксесуарів це Чоловічий гаманець
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль, закривається на кнопку. |
![]() |
Натуральна шкіра |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19.5×2×11 див. |
![]() |
Товар у коробці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Нидерланадах |
![]() |
29 Відділень під кредитні картки 2 фотоокна |
![]() |
2 відділень під гроші і додатковий 1 кишеня на блискавці. |
![]() |
Можна носити в руці, і на руку за допомогою ременя в комплекті |
Відео Огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 250 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 166 ₴

















