Коричневая женская сумка Почтовая 26*25*10 см Коричневая
- Немає в наявності
- Код: 1269
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поштова сумочка
Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Всі образи з цією сумочкою будуть незабутні.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 26*25*10 см |
![]() |
Закривається на магніт під ним на блискавку |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Сумка поштова ремінь 110 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 399 ₴















