Жіноча невелика класична сумка 21*14*8.5 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1266
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика сумка в класиці
Маленька жіноча сумка. Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Зручна і практична для повсякденного носіння, відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 21*14*8.5 см |
![]() |
Закривається на клапан і блискавку під ним |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура кольору золота |
![]() |
Молодіжний дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 570 ₴
















