Маленька жіноча сумка на ланцюжку 20*17*6 см Бежева
- Немає в наявності
- Код: 1261
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумка жіноча
Жіноча невелика сумка — відмінно доповнить ваш образ і підкреслить ваш стиль. Вона красива, стильна і якісна.
Що потрібно знати?
![]() |
Розміри 20*17*6 см |
![]() |
Закривається на клапан |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Одне містке відділення |
Чому вона?
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Знімний ремінь 120 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Класичний дизайн |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 513 ₴














