Маленька жіноча сумка на ланцюжку зі вставкою лаку Jing Pin чорна
ОСЕНЬ 2020
- Немає в наявності
- Код: 1262
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка на ланцюжку Jing Pin pi ju
Жіноча маленька сумка — відмінно доповнить ваш образ і підкреслить ваш стиль. Вона красива, стильна і якісна. В лаку і під блискучу обробку виглядає дуже красиво і витончено.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 20*14*11 см |
![]() |
Закривається на магніти |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю |
![]() |
Два містких відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана у золотому кольорі. |
![]() |
Ланцюг знімна 120 см |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Милий дизайн, гарна сумка |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 627 ₴















